..."    سال رونق تولید    "      ...


مرکز شهید مطهری قائم شهر   

 برگزاری کلاس آموزش توجیهی رهگیری و هدایت شغلی
 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر یک دوره کلاس آموزش توجیهی برای رهگیری و هدایت شغلی بیشتر مدیران آموزشگاه آزاد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائم شهر توسط یکی از کارشناسان این رشته برگزار شد . این دوره که به پیشنهاد کارشناسان اداره کل و با برنامه ریزی این مرکز، به مدت سه ساعت برگزار گردید . آقای اسلامی کارشناس در این رشته از نکاء جهت تدریس به مرکز مراجعه نمودند. لازم به ذکر است فرم رهگیری و هدایت شغلی برای تمامی آموزشگاه اجباری می باشد .
 
 
 مدد جویان بهزیستی شهرستان قائمشهر تحت تاثیر آموزش های فنی و حرفه ای قرار گرفتند
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر مدیران و مددکاران اجتماعی مرکز بهزیستی شهرستان قائمشهر از این مرکز بازدید به عمل آورید . 
با توجه به تعامل و ارتباط فی مابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر و مرکز بهزیستی شهرستان در راستای ارتقاء آموزش و کمک به مددجویان نیازمند این شهرستان مقرر گردید مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر نیازهای آموزشی مرتبط با مددجویان و افراد تحت پوشش آنان را با شرایط مقتضی اعمال نماید. در همین راستا آقای محمد زاده ریاست مرکز بهزیستی شهرستان قائمشهر به اتفاق 20 نفر از مددکاران اجتماعی سطح شهرستان قائمشهر از کارگاههای مختلف بازدید به عمل آوردند .بنا به این گزارش با توجه به رویت مستقیم این مددجویان از فضاهای آموزشی مناسب و مورد نیاز مددجویان و افراد تحت پوشش آنان باب جدیدی از تعامل بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر و مرکز بهزیستی شهرستان به وجود آمد .در ضمن بروشوری مناسب با ارایه آخرین اطلاعات آموزشی و روند استفاده از امکانات کاملاً رایگان این مرکز در اختیار مددکاران قرار گرفت.
 
 
 برگزاری کلاس آموزش یک روزه طبخ آبزیان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر
 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر به منظور احیاء و توسعه استفاده از ماهیان و آبزیان در بین اقشار جامعه یک دوره آموزش طبخ آبزیان با همکاری اداره شیلات شهرستان قائمشهر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری توسط یکی از مربیان مجرب آموزشگاه آزاد برای خانم ها به مدت یک روز برگزار گردید. این دوره آموزشی به پیشنهاد این مرکز و با برنامه ریزی و فراهم نمودن امکانات لازم و تعامل مرکز هتل داری و اداره شیلات شهرستان برای تعداد 36 نفر از خانم ها به مدت 4 ساعت برگزار گردید . لازم به ذکر است این مرکز بر اساس نیاز سنجی سعی در برگزاری دوره های کوتاه مدت برای افرادی که متقاضی برگزاری این چنین دوره ها می باشد.
 
 
 تشکیل کمیته اولیت دوره المپیاد ملی مهارت فنی و حرفه ای ( آزمایشی ) در شهرستان قائمشهر
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید مطهری قائمشهر اولین دوره المپیاد آزمایشی ملی مهارت درمرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید مطهری قائمشهربرگزار گردید.در این کمیته مسئولیت های مختلف به اعضای تفویض وتبلیغات میدانی و محیطی جهت شناسایی افراد واجد شرایط به عمل آمد.لازم به ذکر است مقرر گردید در ابتدای هر هفته کمیته مذکور با کلیه اعضا تشکیل و از روند عملکرد اعضا گزارشی تهیه و به اداره کل ارسال گردد 
 
 بازدید علمی ( فنی و کشاورزی ) دانش آموزش مدرسه راهنمایی حر قائمشهر  
 به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر دانش آموزان مدرسه راهنمایی حر قائمشهر از کارگاههای آموزشی مرکز بازدید به عمل آوردند.بنا به این گزارش تعداد 85 نفر از دانش آموزان مدرسه راهنمایی حر در دو نوبت از کارگاههای فنی و کشاورزی این مرکز بازدید به عمل آوردند و مربیان کارگاه های مربوطه توضیحات لازم را در مورد رشته خود جهت آگاهی این دانش آموزان ارایه نمودند.ضمناً در راستای هفته مشاغل و معرفی رشته های آموزش فنی و حرفه ای بروشوری مناسب با ارائه آخرین اطلاعات آموزشی و روند استفاده از امکانات کاملاً رایگان این مرکز در اختیار و دانش آموزان این شهرستان قرارگرفت .


 

 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد