...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  تاکامی در نشست آموزشی مربیان مرکزعنوان کرد:  تاریخ: 1/9/1394
سازمان آموزش فنی و حرفه ای پتانسیل بالایی در جهت توانمند سازی مهارت جویان جهت تامین نیازهای نیروی انسانی بازار کار دارد


 

نشست آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری در سالن اجتماعات  با حضور سید غلامرضا تاکامی، ریاست ، معاون ،کارکنان بخش اداری و مربیان مرکزبرگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری تاکامی با اشاره به هدف سازمان آموزش فنی و حرفه ای آنرا بسیار باارزش خواند و گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای پتانسیل بالایی در جهت توانمند سازی مهارت جویان جهت تامین نیازهای نیروی انسانی بازار کار دارد که باید به آن ارج نهاد.

وی ادامه داد: با برگزاری جلسات متعدد و منظم توسط استاندار مازندران، همه ی فرمانداران به اهمیت و نقش آموزش های فنی و حرفه ای پی بردند و دریافتند که این آموزش ها می تواند تا حدودی معضل بیکاری را حل نماید.

تاکامی با اشاره به تخصیص اعتبار مناسب توسط فرمانداران آنرا کمک خوبی جهت تحقق اهداف آموزش فنی و حرفه ای دانست.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری ضمن تقدیر و تشکر از مربیان مرکزادامه داد: شرایط مربیان توانمند سازمان آموزش فنی و حرفه ای با معلمان محترم و زحمت کش اداره آموزش و پرورش به جهت نوع کار و فعالیت های آنان که در کارگاه ها انجام می دهند متفاوت است و باید به این مربیان که بسیار سخت در جهت اعتلای مهارت افراد جامعه تلاش می کنند بیشتر توجه شود تا جایگاه ویژه ای به آنان داد.

تاکامی با اشاره به سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاوتی اظهار داشت: همه ما موظف به رعایت این سیاست ابلاغی از سوی مقام عظمای ولایت هستیم. باید در مصرف مواد مصرفی دقت ویژه نماییم و آموزش های فنی و حرفه ای را به سمتی ببریم که علاوه بر کسب مهارت، درست و بهینه مصرف نمودن را نیز فراگیرند.

وی در پایان در خصوص تبصره 75 سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توضیحاتی ارایه داد و در خصوص تجهیز کارگاه ها بیان داشت: کارگاه هایی که از تجهیز شده اند نباید نباید در طی 3 تا 5 سال وسایل جدیدی را درخواست نمایند.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد