...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  نشست کمیته اجرایی المپیاد ملی مهارت مازندران  تاریخ: 6/11/1397
اولین نشست کمیته اجرایی المپیاد ملی مهارت مازندران در دفتر سید حسین درویشی مدیرکل و با حضور تمامی اعضاء برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با توجه به ارسال شیوه نامه جدید ترویج اهداف برنامه ها و تقسیم بندی کارها جهت موفقیت تیم مهارتی مازندران در نوزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت برگزار شد.

درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در این جلسه گفت: انعقاد تفاهم نامه چند جانبه جهت تربیت نیروی متخصص در جلسه کارگروه اشتغال، استفاده از تمامی نیروها و ظرفیت های استان و شناسایی تجهیزات نیروها و مربیان قبل و جدید و تشکیل کارگروه برای موفقیت لازم است.

وی اظهار داشت: تشکیل تیم جدید (تیم امید) در کنار تیم اصلی جهت جایگزینی از دیگر اقدامات این اداره کل است و شناسایی واحدهای صنعتی و اتصال بخش دولتی به بخش خصوصی با تمامی امکانات، عقد تفاهم نامه با صنایع از طریق مربیان و روسای مراکز (در قالب شورای هماهنگی) و استفاده از توان خیرین می تواند در پیشبرد اهداف و برنامه های المپیاد بسیار موثر باشد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران بیان داشت: انجام فعالیت مستمر جهت تحفظ شرایط قبلی، تعامل معاونین و کلیه نیروهای ستادی جهت  نیل به اهداف عالیه سازمان، شناسایی افراد نخبه و مستعد از طریق ارتباط با جوامع مختلف هدف (دانشکده های فنی، مراکز دانش بنیان و مدارس استثنایی (استعداد یابی) از دیگر اقدامات است که می تواند در روند پیروزی تیم مهارت مازندران تاثیرگذار باشد.

درویشی افزود: اطلاع رسانی دقیق و جامع باید از طریق روابط عمومی اداره کل و مراکز صورت گیرد و همچنین برای درک بهتر باید از طریق تهیه کلیپ و اینفوگرافی ( اطلاع نگاشت) قابل درک برای عموم مردم اقدام شود.

او خبر از ایجاد کمیته فرعی و فنی در کنار کمیته اصلی داد و اضافه کرد: در این دوره از ظرفیت اسپانسرها و همچنین از ظرفیت شورای مربیان، پیشکسوتان و مسئولین سالهای قبل برای عملکرد بهتر استفاده خواهد شد. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران خبر از نصب تابلوی افراد موفق در کارگاه ها و سالن اجتماعات اداره کل داد و اظهار امیدواری نمود تا این اقدامات بتواند تیم مهارتی مازندران را همانند سال های قبل پیروز نماید.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد