...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  سید حسین درویشی در هفتمین نشست کمیته درمان و حمایتهای اجتماعی  تاریخ: 7/9/1394
آموزش مهارتی به اقشار آسیب پذبر جامعه، از الویت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای است


هفتمین نشست کمیته درمان و حمایتهای اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مازندران در سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران، این جلسه با حضور اعضای کمیته درمتن استان در آذر ماه سال جاری با هدف پیگیری و نظارت بر درمان معتادان و اقدامات و حمایت های آنان پس از درمان، در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

سید حسین درویشی، معاون اداری و پشتیبانی اداره کل، ضمن خیرمقدم به میهمانان ضمن اشاره به رسالت سازمانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران، ارائه خدمات آموزش مهارتی به اقشار آسیب پذیر جامعه بویژه معتادین بهبود را از الویت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد و گفت: چند اقدام در حال انجام است که بخش اول بحث پیشگیری از اعتیاد است که در سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای این مهم، سندی طراحی شده است و برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

وی اشتغال معتادین بهبود یافته امر مهمی دانست گفت: در این زمینه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به خصوص سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به صورت تخصصی فعالیت می نماید که آموزش مهارتی به آنان از جمله این فعالیت ها است

معاون اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران ابراز امیدواری نمود سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به این اقشار آسیب پذیر افزایش یابد و این اداره کل جهت تحقق این مهم از هیچ گونه همکاری و مساعدتی دریغ نخواهد کرد.

در ادامه، دکترعزیزی، قائم مقام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بر اساس دستور کار نشست به پیگیری اعطای تسهیلات بانکی به معتادین بهبود یافته در جهت ایجاد شغل و کسب و کار و همچنین حمایت های بعد از آن پرداخت.

شایان ذکر است پس از پایان جلسه کمیته درمان ، ششمین جلسه کمیته نظارت و ارزیابی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر نیز در سالن اجتماعات اداره کل با حضور اعضا و پیگیری مباحث مورد نظر برگزار گردید.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد