...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  فرماندار شهرستان جویبار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: با فراگیری مهارت و ایجاد اشتغال و تشویق جوانان کارآفرین امید را در بین جوانان باید زنده کرد.  تاریخ: 2/11/1397
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور فرماندار، تمامی مدیران ادارات مربوطه و ابراهیم ولیپور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای جویبار در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای جویبار در این جلسه سید علی اسد فرماندار جویبار گفت: اعتیاد یک بیماری است و هر بیماری قابل درمان و پیشگیری است که می توان با روش هایی این سرمایه اجتماعی که قشر جوان و نوجوان ما هستند را حفظ کرد.

وی بیان داشت عمده علت اصلی مصرف مواد مخدر در جوانان و نوجوانان، بی انگیزگی و ابهام در سرنوشت آینده است که با فراگیری مهارت و ایجاد اشتغال و تشویق جوانان کارآفرین و برنامه های فرهنگی ، نشاط و امید را در بین آنها باید زنده کرد و از ایجاد عواملی مانند اعتیاد، طلاق، بزه اجتماعی و.... جلوگیری کرد.

در ادامه ولیپور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای جویبار گزارشی از فعالیت های مرکز در راستای کاهش آسیب های اجتماعی ارایه نمود و اظهار داشت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای جویبار با ارایه آموزش های مهارتی به جوانان، زمینه ایجاد اشتغال و کارآفرینی را برای این افراد ایجاد می کند تا گامی موثر در کاهش آسیب های اجتماعی بین جوانان شهرستان برداشته باشد.     

در پایان مقرر گردید مرکز آموزش فنی و حرفه ای جویبار با هماهنگی اداره بهزیستی و مرکز بهداشت ضمن بازدید از مناطق پرخطر و کمپ های شهرستان، برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های کارآفرینی و مشاوره شغلی انجام گردد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد