...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  بیش از 7000 نفر از نمایشگاه کارآفرینان برتر و مهارت آموختگان آموزش فنی و حرفه ای مازندران بازدید کردند  تاریخ: 27/9/1391
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران بیش از 7000 نفر از نمایشگاه کارآفرینان برتر و مهارت آموختگان آموزش فنی و حرفه ای مازندران بازدید کردند.


 

بنا به همین گزارش جواد رشیدی دبیر برگزاری این جشنواره گفت: با توجه به تنوع این نمایشگاه که در آن کارآفرینان و مشاغل خانگی برتر استان مازندران حضور داشتند مورد استقبال کم نظیری قرار گرفت.

وی افزود: در این نمایشگاه علاوه بر اقشار مختلف مردم، مقامات استانی و نمایندگان مجلس حضور یافتند و از نزدیک با توانمندی های آموزش فنی و حرفه ای آشنا شدند.

رشیدی ادامه داد: در این دوره توسط کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی جشنواره تبلیغات وسیعی در سطح شهر و استان صورت گرفت که نتایج آن بازدید بیش از حد انتظار بود.

وی بیان داشت: در این نمایشگاه کارهای جانبی مختلفی جهت جذب بازدید کننده صورت گرفت که برگزاری کلاس های آموزشی کوتاه مدت با ارایه گواهی تایید و برگزاری مسابقه نقاشی کودک از آن جمله هستند.

دبیر جشنواره کارآفرینان برتر و مهارت آموختگان آموزش فنی و حرفه ای مازندران اظهار داشت: با برگزاری اولین دوره جشنواره و نمایشگاه کارآفرینان برتر و مهارت آموختگان آموزش فنی و حرفه ای مازندران تجربیات خوبی کسب شد و امیدواریم در تجربیات بعدی بتوانیم بهتر و موثرتر ظاهر شویم و قشر بیشتری را با فعالیت های و تلاش های آموزش فنی و حرفه ای آشنا نماییم.

رشیدی در پایان غرفه های توانمندیهای مراکز، گره چینی عناب، نگین ناز، پلی تکنیک و نمد مالی را را از دیدگاه بازدید کنندگان به عنوان برتر معرفی نمود.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد