...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  برگزاری دومین جشن فارغ التحصیلی ویژه دانش آموختگان مقطع کاردانی ورودی مهر 91 رشته های آشپزی ، خدمات گردشگری و هتلداری  تاریخ: 25/10/1393
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران دومین دوره جشن فارغ التحصیلی ویژه دانش آموختگان مقطع کاردانی ورودی مهر 91 رشته های آشپزی، خدمات گردشگری و هتلداری در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری با حضور دکتر رضا گرزین مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران، دیگر مسئولین و دانشجویان مربوطه برگزار شد.


 

در این مراسم ابتدا گوهرالشریعه ابراهیمی گزارشی از روند و چگونگی این دانش آموختگان به اطلاع حاضرین رساند.

سپس گرزین مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران در این مراسم گفت: بهترین و شیرین ترین لحظات عمر زمانی است که انسان به طرف علم و مهارت آموزی می رود و یافتن و دنبال روی علم بسیار حساس، مهم و پرمشغله است.

وی خطاب به فارغ التحصیلان اظهار داشت: بدانید در آینده علم برای شما بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود و با همین علوم می توانید مسئولیتی در این کشور قبول نمایید

گرزین افزود: با توجه به قطب گردشگری شمال کشور باید علوم این رشته در میان جوانان گسترش یابد تا خدمات بهتر و با کیفیت تری به مهمانان و مدعوین ارایه شود.

لازم به ذکر است در پایان کیک فارغ التحصیلی به صورت نمادین توسط دکتر گرزین مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران بریده شد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد