...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  راه اندازی آموزش های فنی و حرفه ای در مرکز آسیب شناسی و بهبود معتادین قاجارخیل ساری  تاریخ: 2/4/1393
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران آموزش های فنی و حرفه ای در مرکز آسیب شناسی و بهبود معتادین قاجارخیل ساری با حضور مسئولین این اداره کل و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان راه اندازی شد.


 

بنا به همین گزارش این مرکز که با تلاش بی وقفه مربیان و کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران در ظرف مدت یک ماه تجهیز و به بهره برداری رسید. البته لازم به ذکر است سازمان زندان ها و شورای هماهنگی مواد مخدر استان در این مسیر اقدامات موثری انجام داد.

سرهنگ مرادی دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر استان در این مراسم گفت: باید نظارت همگام با زمانه و به اصطلاح بروز باشد تا کارها بهبود بخشیده شود و نظارت باید در سطح عالی انجام شود.

وی افزود: باید در شناسایی افراد یکدیگر را کمک نمود.

دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر استان اظهار داشت: باید در کنار آموزش حرمت و حریم افراد هم حفظ شود و در کنار آنها قرار بگیریم. بعضی افراد تخصص بالایی دارند که باید از وجودشان با برنامه ریزی بهره لازم را برد.

در ادامه امیر جمشیدی مسئول آموزش، پژوهش و برنامه ریزی فنی و حرفه ای استان گفت: رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای مهارت آموزی است و با توجه به تنوع زیاد رشته های آموزشی باید دقت شود تا مهارت آموزی به نحو مقتضی و درست صورت گیرد.

وی افزود: مسئولین آموزش و پژوهش در هر مرکزی مسئول رسیدگی به امر آموزش می باشند و تمام مسئولیت بر عهده آنها می باشد و موظف می باشند به صورت رندومی صحت و سقم و سلامت آموزش را بررسی نمایند.

جمشیدی ضمن اظهار تقدیر و تشکر از مربیان و کارشناسان دست اندرکار بیان داشت: باید به نحو مقتضی از زحمات انان و تمامی دست اندکاران تقدیر نمود


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد