...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  کارآفرینی هنرجویان مرکز شماره 3ساری  تاریخ: 23/10/1393
حفظ اشتغال و ارایه آموزش مبتنی بر محیط کار و افزایش اعتماد به نفس کارآموزان و افزایش انگیزه آنان از طریق کسب درآمد در حین آموزش می باشد.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری، در راستای تحقق سیاست های کلی اشتغال و اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و هم چنین اجرای سیاست ها و راهبردهای اجرایی توسعه اشتغال پایدار دولت تدبیر و امید،                در مسیر پیوند زنجیره آموزش و اشتغال، اجرای عدالت آموزشی به ویزه آموزش های فنی و  حرفه ای، جلب مشارکت کارآفرینان ،کارآفرینان مرکز شماره 3 اجرا می کند. این کارآفرینان به صورت تخصصی تولید فروش محصول را در محل فعالیت در برداشته اند.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3، با همت کارآفرین زهرا عابدی از هنرجویان مهندس زهرا محمودی به عنوان کارآفرین در رشته گل وگیاه گلخانه ای را در حیاط منزل خویش تهیه و از قابلیت های موجود در این فضا به کشت و تولید و تکثیر گل ها و گیاهان بومی و غیر بومی در حومه شهر ساری نموده و از این طریق با فروش محصولات کسب درآمد نموده است.               

از طرفی کارآفرین دوم، رزا جعفری به عنوان سرپرست خانوار از هنرجویان مهندس طاهره موذنی به عنوان کارآفرینی رشته پرورش قارچ در شهر ساری اقدام به ایجاد سوله ای با فضای موجود به تولید و تکثیر این محصولات کرده است.که با خوداشتغالی در این رشته امورات زندگی خود و دو فرزندش را تامین می نماید.

سید غلام رضا تاکامی ریاست مرکز شماره 3 با اعلام این خبر گفت: از جمله اهداف اجرای این الگوی آموزشی محصول و بازار محور، حفظ اشتغال و ارایه آموزش مبتنی بر محیط کار و افزایش اعتماد به نفس کارآموزان و افزایش انگیزه آنان از طریق کسب درآمد در حین آموزش می باشد.

وی هم چنین خاطر نشان کرد: ایجاد انگیزه برای اشتغال زایی با واقف شدن به اینکه می توان با حداقل هزینه ها و سرمایه گذاری گامی در جهت ایجاد اشتغال در کشور عزیزمان برداشت.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد