...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  تاکامی در آخرین جلسه شورای اداری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری  تاریخ: 17/12/1393
آمار عملکرد واحد های مختلف مرکز نسبت سال گذشته بهتر ازریابی شد


 

آخرین جلسه شورای اداری سال جاری در سالن کنفرانس مرکز شماره 3ساری برگزار گردید.به گزارش روابطعمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره 3ساری،آخرین جلسه شورای اداری سال جاری با حضور ریاست،معاونت،مربیان وکارکنان اداری در سالن کنفرانس مرکز برگزار گردید. در این جلسه تاکامی،ریاست مرکز ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه به ارائه عملکردهای مرکز در کلیه واحدهای اداری، آموزشی، آزمون،آموزشگاه آزاد، تسهیلات وام، مشاغل خانگی پرداخت.

تاکامی ضمن مطلوب خواندن  آمار وتعهدات مرکز از ابتدای سال جاری تا کنون پس از ارزیابی قرار دادن عملکرد واحد ها در این جلسه آنرا نسبت به سال گذشته بهتر عنوان کرد و گفت: تحقق این مهم حاصل همدلی وتلاش جمعی وزحمات خالصانه همکاران مرکز شماره 3ساری می باشد که با نیت پاک و خالص به خدمت رسانی مردم شریف مان مشغول هستند.

ریاست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری هم چنین از کلیه عزیزانی که در نمایشگاه تجلی مهارت 36 در بهمن ماه سال جاری همکاری داشتند تشکر و با اهدا لوح سپاس از سوی فرماندار شهرستان ساری از این عزیزان تقدیر کرد.

در ادامه نیز از زحمات چندین ساله شراره موجرلو در کسوت مسئول آزمون مرکز تقدیر و از سوی مرکز و همکاران هدایایی به رسم یاد بود تقدیم وی کرد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد