...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  بازدید کارشناس برنامه ریزی استانداری مازندران از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهشهر  تاریخ: 23/10/1393
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید هاشمی نژاد بهشهر کارشناس مدیریت بودجه و برنامه ریزی استانداری مازندران همراه با مسئول اعتبارات اداره کل فنی و حرفه ای مازندران از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهر بازدید نمودند .


 

نورا... خزائی کارشناس برنامه ریزی استانداری مازندران از کارگاه ها و پروژه های بازار محور مرکز آموزش فنی و  حرفه ای بهشهر بازدید و در راستای تخصیص اعتبار این مرکز آموزشی  به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای این بازدید بهروز عبدی معاون مرکز، ضمن  خیر مقدم  به بازدید کنندگان  به معرفی ماموریت ها و  فعالیت های مرکز فنی و حرفه ای بهشهر پرداخت و آن را شرح داد.

وی به تشریح کمبودها در زمینه بودجه جاری و عمرانی مرکز اشاره کرد و افزود: علیرغم مشکلات مالی و بودجه ای، تاکنون خللی در کار و کیفیت آموزشی ایجاد نشده و این مرکز همواره در راستای کیفی و کمی استانداردهای آموزشی و تعالی رسالت سازمانی خود می باشد اما لازم است کسری بودجه، جبران شود تا ضمن خرید ملزومات مورد نیاز، بتوانیم به ارایه خدمات و  رسالت سازمان که همان آموزش افراد فاقد مهارت و اصلاح و تربیت افراد متخصص بازار کار است ادامه دهیم و  امیدواریم با مساعدت های مسئولین به زودی این مشکلات مرتفع گردد.

کارشناس برنامه ریزی و بودجه استانداری پس از بازدید چند ساعته از کلیه قسمت های مرکز از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای  این مرکز قرار گرفت و در پایان این بازدید ابراز داشتند:  سعی می کنیم با توجه به جریان تخصیص بودجه مساعدت های لازم را برای جبران کسری بودجه و تسهیل در برنامه های عمرانی  و جاری انجام دهیم  تا مشکلی  در امر آموزش و کیفیت این مرکز خدمت رسان  ایجاد نشود.

گفتنی است در این بازدید شهرام آقابیگی، بهروز عبدی معاون مرکز، مهدی موظف کارپرداز و عبدالرضا خلیلی کارشناس مشاوره و هدایت آموزشی مرکز، خزائی کارشناس استانداری را همراهی می کردند.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد