...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  رییس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری معارفه شد  تاریخ: 26/3/1393
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران حسن سوادکوهی به عنوان ریاست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن ساری معارفه شد


 

بنا به همین گزارش در مراسمی که امروز در سالن اجتماعات مرکز 22 بهمن ساری برگزار شد از زحمات و تلاشهای حمید کاکویی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در این مراسم ابتدا کاکویی ضمن اعلام عملکرد خود در مرکز از زحمات و همراهی تمامی کارکنان مرکز تشکر نمود و گفت: اداره و بروز داشتن مرکز کار بسیار دشواری است که فقط با همت و یاری تمامی همکاران میسر است و یک فرد به تنهایی نمی تواند مرکز به این بزرگی را اداره نماید.

وی یادی از مرحومین همکار علیرضا خسروی، ابرهیم رفیعی و محمد روحی زیدی نمود و نام و خاطره آنان را گرامی داشت و افزود: باید در کنار هم به نیکی باشیم و قدر هم را بدانیم و با تعامل با یکدیگر می توان کارها را پیش برد و موفق بود.

در ادامه درویشی معاون اداری و پشتیبانی اداره کل اظهار داشت: باید در مراکز رفع تبعیض گردد و از بین برود باید بساط بی عدالتی برچیده شود و با خوبی و نیکی عمل شود.

وی ادامه داد: از دیدگاه ما فرقی بین نیروهای رسمی، پیمانی، شرکتی و قراردادی نیست و در کارها باید انصاف رعایت شود و اخلاق حسنه بین تمامی همکاران برقرار باشد.

درویشی خطاب به تمامی روسای مراکز گفت: باید به درآمدزایی توجه ویژه شود و هزینه ها را کاهش داد و فرهنگ درست مصرف کردن را با توجه به امکانات گسترش داد.

معاون اداری و پشتیبانی ادامه داد: باید به فضاهای خالی در مراکز توجه شود و از آن مکان در جهت همسو شدن با سند فن آوری و مهارت استفاده بهینه نمود.

درویشی در پایان سخنان خود خطاب به همکاران و مربیان مرکز خواستار همکاری همه جانبه شد تا انشالله شاهد رشد و شکوفایی مرکز بود.

در ادامه حسن سوادکوهی رییس جدید گفت: من خواستار همکاری همه ی همکاران هستم و تا به امروز که در کارها موفقیت اصل شده است مرهون زحمات و تلاش همه است.

وی با بیان اینکه از بدو استخدام خود در مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 ساری مشغول بوده است خاطراتی را از آن دوران بیان نمودو درخواست همکاری از همه ی همکاران نمود

در پایان این مراسم با اهداء لوحی زحمات حمیدکاکویی در مرکز 22 بهمن ساری گرامی داشته شد.

لازم به ذگر است حسن سوادکوهس پیش از این مسئولیت مراکز آموزش فنی و حرفه ای رامسر، جویبار و بابلسر را در کارنامه خود دارد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد