...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  از سوی کارکنان مرکز بهشهر برگزار شد:تجدید میثاق با آرمانهای خمینی کبیر و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شهرستان بهشهر  تاریخ: 26/11/1392
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید هاشمی نژاد بهشهر ، کارکنان این مرکز همگام با سایر اقشار مختلف مردم و مسئولان و کارکنان دیگر ارگانها و نهادها در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در اقدامی هماهنگ، با حضور در گلزار شهدای بهشت فاطمه (س) بهشهر با آرمانهای امام راحل، شهدای انقلاب و دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.


 

در این مراسم که به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور کارکنان و مربیان مرکز برگزارشد پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اهدای گل به ساحت والای شهیدان از مقام شهید تجلیل و با آرمانهای امام و شهدا بیعت مجدد نمودند.

علی مهدی پور سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهشهر پور در این مراسم در سخنان کوتاهی اظهار داشت: شهرستان بهشهر در دوران انقلاب 13شهید تقدیم انقلاب کرده و همانگونه که شور و حال انقلاب در اکثر نقاط ایران اسلامی بود، در مجموعه شهرستان بهشهر نیز این شور و حال جریان داشته است.

وی بر لزوم پیروی از راه و آرمان های شهدا و امام شهدا تاکید کرد و گفت: اقتدار و سربلندی امروز کشور و ملت ما مرهون مجاهدت و ایثارگری های شهدای انقلاب اسلامی است.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد