...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران:در سال گذشته بیش از 27هزار کارت گواهی مهارت صادر شد  تاریخ: 22/2/1398
در سال 97، 61270 نفر جهت اخذ گواهینامه مهارت فنی به اداره آزمون آموزش فنی و حرفه ای مازندران معرفی شدند که 43940 نفر توانستند در آزمون های مهارتی قبول شوند و در این بین 27172 کارت گواهی مهارت برای آنان صادر شد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران سید حسین درویشی مدیرکل گفت: مهارت آموختگان و متقاضیان کسب گواهینامه مهارت فنی پس از کسب آموزش های مهارتی و یا در صورت داشتن مهارت لازم با شرکت در انواع آزمون های هماهنگ، آنلاین، تفاهم نامه و صنعت ساختمان و کسب حد نصاب نمره قبولی در دو آزمون کتبی و عملی؛ گواهینامه مهارت فنی با کد استاندارد بین المللی دریافت خواهند کرد.

وی افزود: در سال گذشته 42634 نفر در آزمون آنلاین، 9125 نفر در آزمون صنعت ساختمان، 8725 نفر در آزمون هماهنگ و 786 نفر در آزمون تفاهم نامه شرکت نمودند که 72 درصد از آنان موفق  به کسب حد نصاب نمره قبولی شدند.

درویشی در پایان اظهار داشت: تیم مهارت فنی آموزش فنی و حرفه ای مازندران توانست با کسب 7 مدال طلا، 1 مدال نقره، 4 مدال برنز و 7 دیپلم افتخار، در هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت مقام دوم کشوری را کسب نماید و همچنین در مسابقات جهانی آزاد مهارت در کشور چین مدال نقره رشته جوشکاری را بدست آورد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد