...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  اولین آموزشگاه آزاد فناوری اطلاعات فرایانه در شهرستان میاندرود مازندران (شهر سورک ) افتتاح شد  تاریخ: 19/10/1397
اولین آموشگاه آزاد فنی و حرفه ای فرایانه با حضور رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری، مسئول موسسات کارآموزی این مرکز، رییس انجمن صنفی فناوری اطلاعات شهرستان ساری و جمعی از مدعوین این شهرستان افتتاح شد.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری سید غلامرضا تاکامی، رییس مرکز در مراسم افتتاح این آموزشگاه به موضوع مهارت آموزی پرداخت و بیان داشت: افتتاح فعالیتهای حرفه آموزی به بخش خصوصی از برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اجرای اصل 44 قانون اساسی است که با افتتاح 9 آموزشگاه در حرفه فناوری اطلاعات در میاندرود به ویژه تنها آموزشگاه این حرفه  در شهر سورک افزایش یافت.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری ضمن تشکر از زهرا عمویی مدیریت آموزشگاه افزود: وجود علاقمندان به این رشته در این شهرستان سبب شده تا افتتاح آموزشگاه بخش خصوصی در این شهرستان با آموزش حرفه های فناوری اطلاعات راه اندازی گردد.

تاکامی با اشاره به ظرفیتهای خوب ایجاد شده آموزشگاه مذکور تصریح کرد: باید از فرصت به وجود آمده برای آموزش جوانان به امر مهارت آموزی به عنوان سرمایه های کشور استفاده شود.

لازم به ذکر است در مراسم افتتاح این آموزشگاه مدعوین از بخش های مختلف این مکان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتهای آموزشی این مکان قرار گرفته شد.

 


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد