...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  در 6 ماهه نخست سال جاری؛  تاریخ: 18/7/1397
2هزار نفر از آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان بهشهر بهره مند شدند


 

در 6 ماهه نخست سال جاری به 510 هزار نفر- ساعت در شهرستان بهشهر آموزش های فنی و حرفه ای ارایه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید هاشمی نژاد بهشهر، رامین کیانی رییس این مرکز با اعلام عملکرد این مرکز در 6 ماهه نخست سال جاری از اجرای 160 هزار نفر- ساعت آموزش مهارتی در بخش دولتی و 350 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در آموزشگاه های آزاد ( بخش خصوصی ) خبر داد.

وی افزود: از 1300 نفر متقاضی فراگیر آموزش های مهارتی در بخش دولتی 641 نفر در مرکز ثابت، 212 نفر در روستاها، 111 نفر در پادگان در راستای تفاهمنامه با نیروهای مسلح برای مهارت آموزی سربازان وظیفه، 100 نفر در زندان در راستای ارتقاء توانمندی و کمک به بازگشت زندانیان به جامعه و ادامه زندگی سالم، 95 نفر در کارگاههای سیار شهری و 141 نفر دیگر در کارگاههای جوار دانشگاه، صنایع، اصناف، مراکز تحت پوشش بهزیستی آموزش های فنی و حرفه ای را با هدف ارتقاء مهارت شاغلان و افزایش کیفیت تولیدات داخلی در راستای حمایت از تولید کننده داخلی و اقتصاد مقاومتی فرا گرفته اند.

عضو کارگروه اشتغال شهرستان بهشهر افزود: در شش ماهه نخست سال جاری 700 نفر از آموزش های فنی و حرفه ای در آموزشگاه های آزاد ( بخش خصوصی ) شهرستان بهشهر بهره مند شده اند.

رامین کیانی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با کمک بخش خصوصی نقش اصلی خود را که کمک به اشتغال جوانان با گسترش آموزش های مهارتی می باشد به خوبی ایفا کنیم .

وی عملکرد آموزشی بخش خصوصی در شش ماهه نخست 97 را 700 نفر، در 27 حرفه اعلام کرد. لازم بذکر است، هم اکنون 51 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فعال در شهرستان بهشهر وجود دارد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد