...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  سرپرست اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران در مرکز کوثررامسر :  تاریخ: 7/2/1397
با جدیت پیگیر انجام امور آموزش های مهارتی در بخش خصوصی هستیم مطلب فوق در نشست سیدحسین درویشی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامسر و مدیران آموزشگاه های آزاد شهرستان رامسر مطرح شد.


   

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران در روز جاری سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران به همراه امیر جمشیدی معاون آموزش و نادر برونوش رئیس حراست اداره کل از مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر رامسر و پروژه مرکز آموزش هتلداری و گردشگری در حال ساخت بازدید کردند و در ادامه طی جلسه ای با کارکنان مرکز و مدیران آموزشگاه های آزاد شهرستان از نزدیک در جریان مسائل و امور اجرایی این مرکز قرار گرفتند .

درویشی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ضمن تاکید به اهمیت اجرای آموزش های مهارتی توسط بخش خصوصی و حمایت از مدیران آموزشگاه ها گفت: با جدیت پیگیر امور آموزشگاه ها در بخش های مختلف تایید دوره های آموزشی، اجرای آزمون ها وصدور مجوز آموزش حرفه های  جدید مطابق استانداردها هستم .

وی با اشاره به وضعیت پرداخت های پرسنلی رسمی، قرارداری و حق التدریس در سال جاری اظهار داشت: در تلاشیم تا بتوانیم دریافت های پرسنلی تمامی کارکنان را به موقع و بدون کم و کاستی پرداخت شود، که خوشبختانه در سال گذشته با        صرفه جویی و تلاش مجدانه همه همکاران  ضمن دستیابی به اهداف سازمانی در این مهم نیز موفق بوده ایم .

در پایان سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران اظهار داشت: با توجه به اهمیت و نیاز ضروری تکمیل، تجهیز و خرید مواد مصرفی کارگاه های آموزشی امیدواریم با تخصیص مناسب بودجه، سال مطلوب تری برای تامین نیازهای آموزشی باشد.

ایوب ولیپور رئیس مرکز رامسر در ابتدای جلسه ضمن خوش آمدگویی، گزارشی از روند امور اداری و آموزشی مرکز در دو بخش خصوصی و دولتی و همچنین روند پیشرفت ساخت پروژه هتلداری و گردشگری با پیمانکار جدید را ارایه داد


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد