...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل:  تاریخ: 17/7/1397
با آموزش های مهارتی، زمینه های اشتغال فراهم و فرد به طور مستقیم وارد بازار کار می شود روز گذشته سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران و هیات همراه با قربانعلی ولیپور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل دیدار و گفتگو کردند.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر بابل؛ ولیپور اظهار داشت: هدف ما توسعه بخش خصوصی و آموزشگاه های آزاد  است. با توجه به اینکه در بابل نزدیک به 100 آموزشگاه آزاد آموزش فنی وحرفه ای وجود دارد از این پتانسیل می توان به نحو مطلوب استفاده کرد.

وی با خوب ارزیابی کردن فعالیت های آموزش فنی و حرفه ای در استان و شهرستان خاطر نشان کرد: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بابل کاملاً با برنامه پیش می رود که این امر جای تقدیر دارد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل افزود: باید مشاغل و رشته هایی که مورد نیاز شهرستان است نیاز سنجی شود تا با آموزش و ارتقای مهارت جوانان این شهرستان، زمینه های ایجاد اشتغال برای آن ها در منطقه فراهم شود و به طور مستقیم وارد بازار کار شوند.

 ولیپور یادآور شد: مسئولین باید تمام تلاش خود را نمایند تا آموزش های فنی و حرفه ای نهادینه و فرهنگ مهارت آموزی بین همه اقشار به خوبی گسترش یابد.

در ادامه درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران گفت: ایجاد بستر مناسب برای آموزش و توسعه فضای آموزشی     صنعت گران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با اشاره به وجود نیروهای انسانی موفق و کارآمد در این شهرستان خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران گام های موثری جهت آموزش در محیط کار واقعی برداشته و شروع این کار در سال 97 به نحو مطلوبی آغاز شده است.

درویشی ادامه داد: سعی داریم تا آموزش های فنی و حرفه ای را بر اساس تقاضای مردم و مخاطبان، توسعه دهیم و در این راه با کمک و ورود خیرین مهارت آموزی؛ امید است بتوان بخش مهمی از مشکلات تجهیز کارگاه ها را مرتفع نمود.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد