...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  در 9 ماهه سال جاری: بیش از 7 میلیون نفر- ساعت آموزش های مهارتی در مراکز دولتی استان مازندران اجرا شد  تاریخ: 19/10/1397
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای مازندران از اجرای بیش از5 میلیون نفر - ساعت آموزش های مهارتی در مراکز دولتی این استان در 9 ماهه سال جاری خبر داد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان با اعلام این خبر گفت: در 20 مرکز ثابت دولتی با بیش از 388 کارگاه آموزشی، 7 میلیون و 041 هزار و 347 نفر - ساعت و 33 هزار و 332 نفر - دوره از جوانان استان مازندران در حرفه های مختلف، آموزش مهارتی را به صورت رایگان فرا گرفتند.

درویشی تصریح کرد: این آموزش ها بر اساس نیاز منطقه مازندران و با هدف تأمین نیروی کار متخصص بازار کار و ارتقای مهارت شاغلان در حوزه علمی، فناوری و صنایع طراحی و اجرا می شود.

وی عنوان کرد: آموزش های ارایه شده بخش دولتی شامل مراکز ثابت دولتی شهری، سکونت گاه غیر رسمی (حاشیه نشینی شهرها)، سیار شهری و روستاها، زندان، پادگان، مناطق روستایی، جوار کارخانجات، عشایر، جوار دانشگاه، صنعت ساختمان، کارگاه صنایع اصناف و ضمن کار، کارگاه مهارت آموزی در محیط کار واقعی، مرکز درمان اجباری معتادین بهبود یافته (ماده16)، مرکز درمانی تحت پوشش بهزیستی (مرکز ماده 15 ترک اعتیاد و...) است.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای مازندران خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با بهره گیری از ظرفیت های موجود در بخش های دولتی و غیردولتی متناسب با کار و تولید نقش اساسی در کارآمدی سرمایه انسانی، حفظ و حمایت از نخبگان مهارتی و ترویج فرهنگ کارآفرینی را ایفا می کند.

وی تصریح کرد: آموزش های مهارتی توسط کادر مجرب آموزشی و با تجهیزات نوین و در قالب استانداردهای بین المللی اجرا تا بستر لازم را برای رسیدن به اهداف سازمان و ایجاد زمینه اشتغال فراهم شود.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد