...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  رعایت اصل صرفه جویی و استفاده از همه توان نیروهای انسانی و تجهیزاتی در برپایی نمایشگاه ملی مهارت  تاریخ: 6/2/1397
گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران ...


  سید حسین درویشی سرپرست این اداره کل در نشست با پرواسی مدیرعامل شرکت تبلیغاتی نیاوران ضمن بیان این مطلب که در برپایی نمایشگاه های هفته ملی مهارت نباید اصل صرفه جویی و استفاده از توان نیروی انسانی و تجهیزاتی آموزش فنی و حرفه ای سراسر مازندران را نادیده گرفته شود، افزود: تجارب ارزنده شرکت تبلیغاتی نیاوران در همراهی با فنی و حرفه‌ای مازندران برای ما بسیار ارزشمند است و باید این همکاری­ها در زمینه‌های مختلف برای پیشبرد بهتر اهداف سازمان آموزش فنی حرفه­ای ادامه یابد.

وی پرواسی مدیرعامل جوان اما با تجربه شرکت تبلیغاتی نیاوران را مرد سخت کوش و متعهد و در عین حال همراه با تفکراتی با متدهای نوین تبلیغاتی دانست و تصریح کرد: همراهی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با این شرکت را فرصت مغتنمی است تا با بهترین نحو خدمات آموزشی به سمع و نظر آحاد مردم برسد.

پرواسی مدیرعامل شرکت تبلیغاتی نیاوران با ابراز خرسندی از همکاری آموزش فنی حرفه ای مازندران با این مجموعه تاکید کرد در همراهی اهداف و آثار علمی آموزشی و تربیتی اداره‌کل آمادگی کامل وجود دارد.

وی همکاری در امور آموزشی و عام المنفعه را یک فرصت خدمتگزاری دانست و گفت: شاید اصل شرکت های تبلیغاتی به سود رسیدن حداکثری باشد اما وقتی پای آموزش و ترویج فرهنگ مهارت آن هم به صورت رایگان به میان می‌آید چه بهتر ما در این نهضت شایسته و لازم سهیم باشیم.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد