...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با پست استان مازندران  تاریخ: 18/4/1398
سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای و حسین کرمی مدیرکل پست استان مازندران تفاهم نامه همکاری امضاء و رد و بدل کردند.


 

به گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران بر اساس موضوع این تفاهم نامه انجام کلیه فرایند ثبت نام متقاضیان آزمون کتبی ادواری، تفاهم نامه های قالیبافی، صنایع دستی و صنعت ساختمان در سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط دفاتر پستی و پیشخوان منتخب اداره پست استان انجام خواهد شد.

همچنین انجام کلیه فرایند ثبت نام متقاضیان تمدید و تعویض پروانه های مهارت ساختمانی و گواهی صلاحیت حرفه ای قالیبافی و صنایع دستی و اخذ مدارک، تشکیل پرونده، تحویل آن به آموزش فنی و حرفه ای شهرستان توسط دفاتر پستی منتخب صورت می گیرد.

لازم به ذکر است مدت این قرارداد یکسال است که دریافت و توزیع گواهینامه مهارت الکترونیکی به نشانی متقاضیان با مقاصد درون استانی با اخذ امضاء از مخاطب و با استفاده از سرویس پست پیشتاز بصورت کرایه در مقصد انجام خواهد شد.

قبول مدارک جهت تشکیل پرونده برای متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد و ارسال پرونده های مربوط پس از تکمیل به آموزش فنی و حرفه ای شهرستان با استفاده از سرویس پست سفارشی انجام می شود که پس از تایید آموزش فنی و حرفه ای شهرستان به آموزش فنی و حرفه ای استان توسط پست سفارشی صورت خواهد گرفت.

در پایان این جلسه تفاهم نامه امضاء و میان طرفین رد و بدل شد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد