...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  جلسه کمیته تخصصی طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در سال جاری برگزار شد  تاریخ: 14/9/1397
جلسه کمیته تخصصی طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی در سال جاری به تفکیک شهرستان (نفر دوره) در سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با حضور تمامی اعضاء برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران سید حسین درویشی مدیرکل این دستگاه ضمن توضیحاتی در خصوص فعالیتهای انجام شده و تقدیر و تشکر از همکاری دستگاههای عضو کمیته، نسبت به ادامه همکاری آنان و افزایش کمی و کیفی عملکرد اظهار امیدواری نمودند و گفت: بخش اصلی اجرایی این طرح بر عهده آموزش فنی و حرفه ای است و این دستگاه انتظار دارد تا با کمک تمامی دستگاه ها اعم از صنعت و معدن، اصناف، میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی، تامین اجتماعی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی عملکرد خوبی از خود نشان داده و آن تعدادی را که مشخص شده است را به این اداره کل جهت ثبت در سامانه معرفی نمایند.

وی با بیان اینکه سالانه بیش از 8000 نفر در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان آموزش های مهارتی را آموزش می بینند و در این طرح 3000 نفر تعهد این استان می باشد تصریح نمود: باید تلاش و همت خود را در این طرح بیش از پیش نماییم تا استان مازندران بتواند رتبه برتر را در سطح کشور کسب نماید.

درویشی انعقاد تفاهم نامه میان دستگاه های اجرایی در راستای بهتر اجرا شدن این طرح را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: باید به بخش خصوصی کمک شود تا آنان با جدیت بیشتری این طرح را اجرا نمایند و در همین راستا اعتبارات لازم را به آنان اختصاص داد تا تجهیرات و مواد خود را بروز نمایند.

در ادامه بخشی معاون دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران توضیحاتی در خصوص روند اجرای طرح در استان ارایه نمود و اهتمام جدی سایر دستگاه ها را خواستار شدند.

در ادامه این جلسه عملکرد شهرهای ساری و میاندرود، نوشهر و چالوس، تنکابن و عباس آباد با توجه به توزیع سهمیه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در ادامه مجدداً بخشی اظهار نمودند که از جهادکشاورزی، صنعت و معدن و میراث فرهنگی در خصوص شهرستان های تنکابن، عباس آباد، چالوس و میاندرود تشکر و قدردانی نمود.  


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد