...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  برگزاری جلسه دانشگاه پیام نور و مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر رامسر  تاریخ: 17/4/1398
جلسه ای با حضور ایوب ولیپور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر رامسر، مرادی رئیس دانشگاه، مسئول ارتباط با صنعت و کارآفرینی، مدیر فرهنگی و رئیس مالی دانشگاه پیام نور برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر رامسر ایوب ولیپور رئیس مرکز گزارشی از روند امور آموزشی مرکز در دو بخش خصوصی و دولتی ارایه داد.

ولیپور همچنین در این جلسه بر گسترش و برنامه ریزی اجرای آموزش های مهارتی در حوزه کارآفرینی، خلاقیت و گردشگری تاکید نمود و با توجه به برگزاری چندین دوره کلاس های مهارتهای کارآفرینی و کسب و کار در مرکز، به بالا بودن سطح علمی کلاس ها در مرکز اشاره نمود و با توجه به اینکه رامسر از قطب های گردشگری ایران می باشد توجه به برگزاری دوره های گردشگری و آموزش مطابق استانداردهای بین المللی را خاطر نشان کرد و همچنین به انجام کارآموزی دانشجویان دانشگاه پیام نور در مرکز کوثر رامسر و آموزش این گروه از دانشجویان جهت بالا بردن سطح علمی و برخورداری از مزایای گواهینامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای اشاره نمود.

ولیپور همچنین در خصوص انجام امور جوار دانشگاه و بالا بردن کیفیت آموزش در این بخش توضیح داد و افزود: جهت ارتقاء سطح علمی و عملی کارکنان دانشگاه پیام نور برای آموزش های ضمن خدمت در دو بخش دولتی و خصوصی تمهیداتی در نظر گرفته شده است.

مرادی رئیس دانشگاه پیام نور رامسر نیز ضمن استقبال از طرح آموزش های ضمن خدمت همکاران و دوره های کارآموزی دانشجویان پیام نور، از تلاش های ریاست و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر رامسر تشکر کرد و اظهار امیدواری نمود که این همکاری بیش از پیش توسعه یابد.

 


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد