...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران:تربیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص در صنایع و صنوف از مهمترین پارامترهای رشد و رونق اقتصادی هر جامعه است  تاریخ: 24/2/1398
ارتقای سطح مهارت و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای یکی از عوامل و پارامترهای عمده رشد و رونق اقتصادی هر جامعه، تربیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص در صنایع و صنوف است.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران سید حسین درویشی مدیر کل با ذکر مطالب فوق ادامه داد: آموزش های فنی و حرفه ای و ارتباط آن با واحدهای صنعتی و صنوف؛ مقدمه نقش بنگاه های کوچک و متوسط در اقتصاد کشورها، به ویژه از دیدگاه اشتغال است و سهمی که آنان در توسعه دارند، روز به روز بیشتر و شناخته تر می شوند.

وی اظهار داشت: این بنگاه ها عمدتاً به حمایت و پشتیبانی آموزش فنی و حرفه ای نیاز دارند که نیروهای آن به واسطه فراگیری مهارت در سازمان آموزش فنی و حرفه ای می توانند با راندمان بهتر مشغول باشند و این امر تاثیر بسزایی در رونق تولید دارد.

درویشی اظهار داشت: در همین راستا در سال گذشته 4769 نفر دوره در صنایع و صنوف آموزش های مهارتی را فرا گرفتند که آموزش دیدگان به نقش بی بدیل این آموزش ها اذعان نمودند و خواستار تداوم و تکامل آموزش های فنی و حرفه ای شدند.

 


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد