...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  در دیدار رئیس آموزش فنی وحرفه ای شهید باهنر بابل و امام جمعه بابکنار عنوان شد : ترمیم مشکلات امروز خانواده ها؛ آموزش های فنی و حرفه ای می باشد  تاریخ: 18/10/1397
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان بابل با حضور در دفتر حجت الاسلام عابدی فیروزجاهی امام جمعه بابلکنار در خصوص همکاری در زمینه آموزش های مهارتی به گفتگو پرداخت.


 

به گزارش روابط عمومی  مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر بابل تقی قبادی رییس مرکز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار به تشریح گزارشی از عملکرد و برنامه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر شهرستان بابل پرداخت.

وی ضمن استقبال از آموزش های روستایی جهت پوشش نیازهای آموزشی عموم علاقمندان و اجرای دوره های آموزشی در این منطقه اعلام آمادگی نمود.

قبادی گفت: اساس کار مراکز آموزش فنی و حرفه ای بر توانمندسازی منابع انسانی و آماده نمودن جوانان برای ورود به بازار کار استوار است.

در ادامه حجت الاسلام عابدی فیروزجاهی امام جمعه بابلکنار گفت: روایات های زیادی در مورد حرفه آموزی وجود دارد.

امام جمعه بابلکنار آموزش در روستا را طرحی خوب و متعصبانه خواند و گفت: تعصب باعث پیشرفت و نگه داشت جوانان جویای کار در منطقه می باشد

از دیدگاه حجت الاسلام عابدی فیروزجاهی علم برای عمل است و رسالت آموزش فنی و حرفه ای به ثمر نشاندن این علم و بر طرف کردن مشکل جامعه است.

وی در ادامه بیان نمود: باید در سطح جامعه و صنایع، نیاز سنجی و برنامه ریزی شود و آموزش های لازم به متقاضیان داده شود. از دیدگاه ایشان مهارت باید متناسب با نیاز هر منطقه  باشد.

امام جمعه بابلکنار ترمیم مشکلات امروز خانواده ها را آموزش های فنی و حرفه ای دانست و بیان کرد: شغل مزیت شخصیتی برای ماست و عدم کار افت شخصیتی می آورد و همه با هم در مسیر ایجاد شغل باید همدل و همکار باشیم.

در خاتمه دو طرف درخصوص نحوه اجرای دوره های آموزشی در منطقه بابلکنار به گفتگو پرداختند.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد