...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  برگزاری آموزش گذر مهارت (work shop )در حوزه صنایع دستی و طراحی دوخت گامی در جهت خودکفایی و توانمندی مهارتی بانوان  تاریخ: 18/10/1397
با همت آموزشگاه های آزاد ساری در حوزه های صنایع دستی و طراحی دوخت تابعه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری کارگاه آموزشی یک روزه آموزش گذر مهارت (work shop) ویژه بانوان در مرکز برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری سید غلامرضا تاکامی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری در جریان این بازدید بیان داشت: با قاطعیت می توان گفت اجرای این آموزش ها به تقویت توانمندی های مهارتی بانوان کمک می کند.

وی ضمن ابراز خرسندی از این آموزش ها برپایی چنین آموزش هایی را گامی در جهت خودکفایی و توانمندی مهارتی بانوان عنوان نمود و تصریح کرد: این برنامه ها حرکت برای آموزش هایی است که منجر به ایجاد بستر مهارت آموزی می شود و گروه های هدف جامعه باید بتوانند در راستای توانمندی های خود با بهره بردن از فضای آموزش مهارتی در کشور نسبت به ایجاد اشتغال در آینده اقدام نمایند .

گفتنی است در این دوره آموزشی یک روزه؛ آموزشگاه های آزاد مهارت های خود را در زمینه های دوخت انواع دامن و پالتو، برش مانتو، دوخت کیف با دست، بلوز دراپه، روبان دوزی، دکوپاژ، گلدوزی با دست و... در معرض دید عموم قرار دادند.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد