...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران در مراسم افتتاح ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و گردشگری رامسر گفت:یکی از بزرگترین استراتژی آموزش فنی و حرفه ای مازندران، افتتاح مرکز آموزش گردشگری رامسر بود  تاریخ: 23/11/1397
به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و گردشگری رامسر با حضور سید حسین درویشی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با همراهی معاونین امیر جمشیدی معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی و علی مهدی زاده معاون اداری و پشتیبانی اداره کل، نادر برنوش مدیر حراست استان، وحید محمد علیپور رئیس دفتر فنی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، جواد رشیدی رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، اصغر خطیری رئیس آموزشگاه آزاد استان، روسای مراکز غرب استان، آزاد فرماندار رامسر، ایوب ولیپور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر و مسئولین شهرستانی افتتاح شد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران در آیین افتتاح مرکز آموزش گردشگری و هتلداری رامسر با بیان اینکه وظیفه سازمان آموزش فنی و حرفه ای تربیت نیروی انسانی در راستای ایجاد اشتغال است گفت: جوانان ایران استعداد و ظرفیت های بسیار بالایی دارند که نیاز است با آموزش به این جوانان در راستای اشتغال و رونق اقتصادی گام برداریم.

 وی افزود: وجود ظرفیت های ویژه گردشگری در غرب استان باعث شد نیاز به ایجاد این مرکز بیشتر احساس شود و با توجه به شرایط موجود یکی از بزرگترین استراتژی آموزش فنی و حرفه ای مازندران، افتتاح مرکز آموزش گردشگری رامسر بود که با تدبیر دولت تدبیر و امید این مهم محقق شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با بیان اینکه پروژه مرکز آموزش گردشگری و هتلداری رامسر از سال 94 آغاز شد اذعان داشت: این پروژه با زیربنای 1200متر در 5 طبقه و 12سوئیت با اعتبار یک میلیارد و 750میلیون تومان به بهره برداری رسید.

سید حسن درویشی با بیان اینکه تجهیز کامل این مجموعه می تواند منطقه نور تا رامسر را از مزیت های این مرکز آموزشی بهره مند سازد، خاطر نشان کرد: ایجاد مرکز آموزش گردشگری نیاز شهرستان بود که محقق شد.

وی در پایان با بیان اینکه وظیفه سازمان آموزش فنی و حرفه ای، تربیت نیروی انسانی با هدف ایجاد اشتغال است افزود: یکی از بزرگترین رویکردهای فنی و حرفه ای افتتاح این واحد گردشگری به عنوان مرکز آموزش گردشگری در غرب مازندران بود و به دلیل ظرفیت های گردشگری در غرب استان مازندران لزوم احداث این مرکز آموزشی احساس می شد که با تدبیر دولت این امر محقق شد.

در ادامه مرتضی ناصحی مدیر کل امور اداری و مالی استانداری مازندرانو نماینده استاندار در افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و گردشگری رامسر اعلام کرد: گردشگری از مهمترین مزیت ها در استان است و با توجه به استقبال گردشگران از منطقه رامسر این مرکز می تواند حرکتی نو در مسیر تربیت نیروی متخصص انجام دهد.

ایوب ولی پور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر شهرستان رامسر نیز ضمن تشکر از مدیرکل، محمد آزاد فرماندار و همه همکاران مرکز رامسر، از پیمانکاران این پروژه تشکر نمود.

وی اظهار امیدواری نمود با تجهیز این مرکز بتوان گامی موثر در راستای تقویت مهارت افزایی شاغلین بخش هتلداری و گردشگری برداریم.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد