...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی آموزش فنی و حرفه ای مازندران در شهرستان قائمشهر شکل اجرایی به خود گرفت  تاریخ: 19/7/1397
دومین جلسه هم اندیشی مهارت آموزی در محیط کار واقعی با رویکرد ایجاد بسترهای لازم برای اشتغال مولد و پایدار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران این جلسه جهت استمرار و تثبیت اشتغال فرصت های موجود و مورد نیاز جامعه بویژه در مشاغل خرد و کوچک با استفاده از ظرفیت بخش های غیردولتی در توسعه آموزش های مهارتی و نیز برای استفاده از ظرفیت های آموزشی موجود در محیط های کارگاهی و در راستای توسعه و تنوع آموزشی برگزار شد.

جلسه با حضور تمامی اعضای ستاد شهرستانی متشکل از معاون فرماندار قائمشهر، روسای ادارات کار، تامین اجتماعی شعبات 1 و2، جهاد کشاورزی، گردشگری، صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، رئیس، معاون و مسئول آموزشگاه آزاد مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر تشکیل گردید.

ابتدا رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر به تشریح دستورالعمل اجرایی این طرح، همچنین گزارشی از عملکرد دوره های آموزشی و افزایش سهمیه شهرستان پرداخت .

سپس عمران عباسی معاون مرکز در خصوص تفاهم نامه ها و عقدقرارداد با ادارات، مراکز دانشگاهی و همچنین طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی توضیحات جامعی ارایه نمود.

در ادامه پس از شنیدن نظرات هر یک از اعضای جلسه، مقرر شد سهمیه ای برای هریک از ادارات در تبلیغ و معرفی این سبک از آموزشها و معرفی متقاضیان به مرکز نعیین وبرگزاری جلسه از سوی اصناف و دعوت از کلیه اتحادیه های و اصناف شهرستان مبنی بر معرفی، توجیه و اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی با حضور رئیس، معاون و کارشناسان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مطهری قائمشهر مورد تصویب قرارگرفت.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد