...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  علی‌اصغر یوسف نژاد نماینده مردم شهرستان‌های ساری، میاندرود در مجلس شورای اسلامی:  تاریخ: 12/2/1397
علی‌اصغر یوسف نژاد نماینده مردم شهرستان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در جمع مربیان مراکز دولتی وآموزشگاه های آزاد آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران بابیان این مطلب که مدارک آموزش‌های فنی و حرفه‌ای دارای اعتبار جهانی بوده و نظام آموزش آن در سطح بین‌المللی شناخته‌شده است افزود: اگر بخواهیم کشوری قوی باشیم و به توسعه پایدار دست‌یابیم باید به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای توجه ویژه کنیم.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران علی‌اصغر یوسف نژاد نماینده مردم شهرستان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در جمع مربیان مراکز دولتی وآموزشگاه های آزاد آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران بابیان این مطلب که مدارک آموزش‌های فنی و حرفه‌ای دارای اعتبار جهانی بوده و نظام آموزش آن در سطح بین‌المللی شناخته‌شده است افزود: اگر بخواهیم کشوری قوی باشیم و به توسعه پایدار دست‌یابیم باید به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای توجه ویژه کنیم.

وی ادامه داد: نظام آموزشی کشور از سه سطح آموزش‌وپرورش، آموزش عالی و آموزش فنی و حرفه‌ای تشکیل یافته است و به‌صراحت می‌توان گفت عملی‌ترین و کاربردی‌ترین روش برای رسیدن به شغل پایدار آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است.

نماینده مردم شهرستان‌های ساری، میاندرود در مجلس شورای اسلامی، کاربردی کردن آموزش های آموزش و پرورش و آموزش عالی و همراه کردن آن آموزش فنی و حرفه ای را یکی از مهمترین سیاست های کشور عنوان کرد.

وی با تاکید بر لزوم توجه به آموزش های بخش خصوصی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای و حمایت از آنان گفت: در مسیر آموزشی باید سود و نفع آموزشگاه داران هم دیده شود و متاسفانه در این مسیر گاهی خلا قانونی و گاهی هم عدم اجرای قوانین وجود دارد که انشاالله بتوانیم با پی گیری های استانی و ملی نسبت به توانمندتر کردن آموزشگاه های آزاد گام های موثری برداشت.

یوسف نژاد همچنین از دغدغه مربیان آموزش فنی و حرفه ای مبنی بر همسان سازی حقوق و مزایا و میزان ساعت آموزشی گفت و تصریح کرد: باید برای عملی کردن سیاست کشور در راستای کاربردی کردن آموزش ها و ایجاد بستر های اشتغال آفرینی از هیچ کوششی دریغ نکرد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد