...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  جلسه مشترک رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای جویبار با روسای اتاق اصناف و اماکن شهرستان در خصوص آموزش واحد های صنفی، آموزشگاه های غیرمجاز و طرح استاد-شاگردی  تاریخ: 18/10/1397
جلسه ایی در دفتر ریاست اتاق اصناف شهرستان پیرامون نحوه چگونگی برخورد با مراکز آموزشی و صنفی غیر مجاز برگزار گردید، و مذاکرات و راهکارهایی قانونی در تعامل بین اتحادیه ها، انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد و اداره نظارت بر اماکن عمومی مورد بررسی قرار گرفت.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای مرکز شهید فکوری جویبار در این جلسه ابراهیم ولیپور رئیس مرکز به بیان دستورالعمل های سازمانی مرتبط با آموزشگاه های آزاد و آموزش شاغلین در صنوف پرداخت و با اعلام اینکه طبق ماده 13 قانون نظام صنفی صدور پروانه کسب برای شاغلین تخصصی و فنی مستلزم اخذ گواهینامه مهارتی می باشد.

وی با اشاره به آموزش واحدهای صنفی و آموزشگاه های غیرمجاز در شهرستان و ایجاد مشکلات عدیده برای آموزشگاه های مجاز، از روسای اتاق اصناف و اماکن درخواست کرد جهت برخورد با این مکان های آموزشی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان همکاری نمایند.

ولیپور همچنین با اشاره به طرح استاد-شاگردی با اعلام اینکه هر واحد صنفی می تواند با معرفی سه نفر شاگرد به مراکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاه های آزاد ضمن دریافت مدرک از مزایای بیمه ای هم استفاده کنند.

در ادامه مدانلو رئیس اتاق اصناف شهرستان ضمن تشکر از همکاری های مرکز آموزش فنی و حرفه ای جویبار خواستار گزارش واحدهای صنفی غیرمجاز به اتاق اصناف و آمادگی این واحد را در برخورد با موسسات آموزشی غیرمجاز اعلام نمود.

خلیلی رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان هم بازرسی های مکرر از مراکز آموزشی غیرمجاز و هماهنگی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای جویبار در برخورد با آموزشگاه های غیرمجاز قول مساعد دادند.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد