...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  نشست کارشناسی نمایندگان المپیاد ملی مهارت از مرکز فنی و حرفه ای شماره 3 ساری کلید خورد  تاریخ: 22/2/1398
نشست کارشناسی اجرای مسابقات المپیاد مهارت در سال جاری با حضور رییس، معاون، مسئولین واحدهای اداری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری و بهداد رحیمی مسئول المپیاد ملی مهارت استان مازندران در خصوص ارایه اندیشه ها، شیوه ها و راهکارهای نوین در برگزاری اجرای مسابقات در این مرکز برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری، سید غلامرضا تاکامی، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری ضمن خیرمقدم به مدعوین حاضر در جلسه به اهداف جلسه مذکور در تشویق و ترغیب جوانان جهت راهیابی به مسابقات ملی مهارت به نقش موثر آموزش های فنی و حرفه ای پرداخت و گفت: یکی از راه های دستیابی به تعالی جهت شکوفایی استعدادها و توانمندی های افراد مهارت آموزی است.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری هماهنگی و فراهم سازی بستر حضور نوجوانان و جوانان در المپیاد ملی مهارت را امری مهم قلمداد نمود، که در ادامه این نشست نمایندگان آموزش و مهارت آموزی مرکز شماره 3 ساری در خصوص فراهم سازی بستر و مقدمات حضور مهارت آموزان در مسابقات المپیاد بحث و تبادل نظر کردند.

رحیمی مسئول مسابقات المپیاد ملی مهارت استان با تاکید بر ضرورت فراهم سازی مقدمات حضور علاقمندان و جوانان در این رقابتها اظهار داشت: اداره کل به طور سالانه این مسابقات را در سطح کشور برگزار و برگزیدگان این رقابت ها را برای حضوردر رقابت های جهانی مهارت که هر دو سال یک بار در یکی از کشورهای جهان برگزار می شود اعزام می کند.

رحیمی، با تاکید بر ایده، راهکار و اندیشه های نوین در تصمیم گیری جهت اجرای این مسابقات تاکید نمود و در ادامه اظهار داشت: علاقمندان در این مسابقات، جوانان ماهر کارآموزان و آموزش دیدگان آموزش مراکز فنی و حرفه ای، هنرجویان آموزش و پرورش در رشته های کار و دانش و....می باشند.

مسئول مسابقات المپیاد ملی مهارت استان بر اهمیت و ضرورت اجرای مسابقات ملی مهارت به منظور ایجاد انگیزه و ترغیب و تشویق جوانان در مهارت آموزی اشاره کرد و از همکاران خواست تا زمینه و بستر حضور جوانان و مهارت آموزان را در این رقابت ها تسهیل و فراهم کنند.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد