...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  آمایش سرزمین و سفارش محوری اصلی ترین محور آموزشی سال 97  تاریخ: 11/2/1397
همزمان با میلاد با سعادت امام زمان(عج) و همچنین سالروز شهادت استاد فرزانه، ایت اله مطهری و هفته تجلیل از مقام معلم از مربیان مراکز دولتی و خصوصی آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران، در مراکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و گردشگری ساری قدردانی شد.


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران طی آیینی صبح امروز همزمان با میلاد با سعادت امام زمان(عج) و همچنین سالروز شهادت استاد فرزانه، ایت اله مطهری و هفته تجلیل از مقام معلم از مربیان مراکز دولتی و خصوصی آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با حضور دکتر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرورد در مجلس شورای اسلامی، مسئولین استانی و شهرستانی، سرپرست و مسئولین ستادی اداره کل، روسای مراکز، اعضای کانون و انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد و مربیان بخش های دولتی و خصوص، در مراکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و گردشگری ساری قدردانی شد.

سید حسین درویشی، سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران ضمن بیان این مطلب که بنای آموزش سال 97 را بر اساس آمایش سرزمین و تقاضا محوری بودن این آموزش ها قرار دادیم اظهار داشت: در این راستا مربیان اصلی ترین اساس این برنامه می باشند .

وی ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه، صنعت و صنوف  و آموزش و پرورش همچون طرح ایران مهارت را از دیگر محور های برنامه های سال 97 اعلام کرد و افزود: بی شک حلقه مفقوده اشتغال، کار و آفرینی، مهارت آموزی است که الحمدالله پیشرفت هایی خوبی را در این مسیر شاهد بودیم.

سرپرست اداره کل، تربیت نیروی انسانی ورزیده و ماهر برای بدنه اجرایی کشور و حتی بخش خصوصی را از افتخارات سازمان آموزش فنی و حرفه ای دانستند و تصریح کرد: توسعه اشتغال پایدار، تقویت کارآفرینی و حمایت از بنگاه­های زود بازده از محورهای بعدی و سیاست های عملی سازمان آموزش فنی و حرفه ای است .

درویشی ادامه داد: آموزش در کنار خدمت مقدس سربازی بهترین راه برای انتخاب شغل آینده است که اطمینان و پایداری شغل آینده را به ارمغان خواهد آورد.

متولی آموزش­های غیر رسمی مازندران،  فقرفرهنگ مهارتی در جامعه و عدم شناخت آنان از آموزش های فنی و حرفه ای را از مهمترین دغدغه استان و کشور دانست و گفت: امید است با همت همه دستگاه­ها و مردم این مشکل را رفع نماییم.

شایان ذکر است این مراسم با شکوه با حضور گروه های هنری موسیقی و طنز تئاتر همراه بوده و از نماینده مربیان مراکز دولتی و خصوصی آموزش فنی و حرفه ای سطح استان تقدیر شد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد