...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  فرماندار رامسر در مراسم افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای هتلداری و گردشگری گفت: با توجه به قابلیت های بالای گردشگری رامسر این مرکز می تواند در تربیت نیروی انسانی خلاق و توانمند بسیار اثرگذار باشد  تاریخ: 23/11/1397
مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر با اعتبار یک میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان با زیربنای ۱۲۰۰متر در ۵ طبقه با حضور مرتضی ناصحی مدیر کل امور اداری و مالی استانداری مازندران، محمد آزاد فرماندار رامسر و جمعی از مسولان افتتاح شد.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کوثر رامسر محمد آزاد در آیین افتتاح این مرکز صبح ۱۸ بهمن ماه گفت: راه اندازی چنین مراکزی با توجه به قابلیت های بالای گردشگری رامسر در تربیت نیروی انسانی خلاق و توانمند بسیار اثرگذار است.

وی افزود: در چهلمین سال پیروزی انقلاب در سطح ملی، استانی و شهرستانی شاهد بهربرداری از پروژه ها و دستاوردهای زیادی هستیم. در رامسر در دهه فجر بیش از ۴۰ برنامه و پروژه با اعتبار ۳۸ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

آزاد اظهار داشت:کارهای بزرگی در دولت تدبیر و امید صورت گرفته که امروز شاهد گازرسانی به تعدادی از روستاها با اعتبار ۸ میلیارد تومان هستیم و اینها کارهای زیرساختی و ماندگاری است.

فرماندار رامسر تاکید نمود: قطار خدمت رسانی به مردم با سرعت بیشتر از سال های گذشته در حرکت است. وی گفت: علیرغم جنگ های همزمان اقتصادی، سیاسی و رسانه ای استکبارجهانی، انقلاب اسلامی با صلابت مسیر خود را طی می نماید. در ۴۰ سال گذشته در شهرستان رامسر بیش از ۱۰هزار پروژه کوچک و بزرگ افتتاح و به بهره برداری رسید.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد