...    "    حمایت از کالای ایرانی   "          ...


آرشیو خبری   


  فرماندار ویژه بابل در بازدید از مرکز آموزش فنی ‌و حرفه‌ای پندپی‌ شرقی گفت:  تاریخ: 18/7/1397
فقرمهارتی یکی از معضلات جدی جامعه است  متاسفانه فقر مهارتی در حوزه تحصیل کرده ها بیشتر است  مهارت آموزی در محیط کار جبران بسیاری از کاستی ها را در حوزه اشتغال می نماید


 

قربانعلی ولی زاده بورا معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل به همراه روسای ادارت کارگروه طرح مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی و مدیر شهرک صنعتی رجه از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بندپی بابل بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید باهنر بابل ولی زاده بورا معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل گفت: مراکز آموزش فنی و حرفه ای از پتانسیل و ظرفیت مناسب و خوبی جهت مهارت آموزی برخوردار می باشند که جهت رشد و شکوفایی اشتغال تاثیر بسزایی خواهد داشت. نگاه دولت و نظام تقویت مراکز آموزش فنی و مهارت آموزی و در پی آن اشتغال پایدار در جامعه است.

وی ادامه داد: متاسفانه فقر مهارتی یکی از معضلات جدی جامعه بخصوص در حوزه تحصیل کرده ها می باشد و مهارت آموزی در محیط کار جبران بسیاری از کاستی ها را در حوزه اشتغال می نماید.

ولی زاده اظهار داشت: باید کوشید به کمک آموزش های فنی و حرفه ای، توانایی و مهارت در جامعه توسعه یابد تا مشکلات اشتغال جامعه به صورت واقعی حل شود.

علی طراره رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندپی شرقی در خصوص فعالیت این مرکز گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای بندپی در سال 1378 افتتاح و راه اندازی شد؛ این مرکز بخش های بندپی شرقی ،غربی و گتاب از شهرستان بابل را پوشش می دهد و با رویکرد آموزش شاغلین، کارآموزان و هنرجویان می باشد.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد