...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  مهارت آموزی، یکی از مهم ترین مولفه ها برای تبدیل دانستن به توانستن است  تاریخ: 22/2/1398
*فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای ضامن افزایش اعتماد به نفس، خودکفایی و اشتغال جوانان مهارت آموزان خوش ذوق کارگاه صنایع دستی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری توانستند در راستای شعار سال 98 با نبوغ و خلاقیت فرا گرفته در کارگاه آموزشی مذکور به اقدام فعالیت موثر آموزشی پرداخته و کارهای هنری خود را در این کارگاه به معرض نمایش قرار دهند.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری، سید غلامرضا تاکامی رییس مرکز طی بازدید از اتمام دوره آموزشی مهارت آموزان کارگاه صنایع دستی و بازخورد موثر و مطلوب فعالیت های عملی آنان ابراز رضایت نمود و از اجرای خدمات مطلوب آموزشی مربی مرکز شماره 3 ساری و همراهی مهارت آموزان در این حرفه تقدیر و تشکر کرد.

وی بیان داشت: جامعه امروز با توجه به وضعیت اشتغال نیاز به نیروی مهارتی دارد که آشنایی گروه هدف جامعه با رشته های مهارتی می تواند نقش موثری را در هدایت آینده سازان کشور به سمت رشته های فنی و حرفه ای فراهم نماید.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 ساری، یکی از راه های رسیدن به اشتغال پایدار را مهارت آموزی دانست و بیان داشت: مهارت آموزی، یکی از مهم ترین مولفه ها برای تبدیل دانستن به توانستن است.

 وی خاطر نشان کرد: تقویت و توسعه آموزش های مهارتی راهکاری مناسب و ایده آل برای دستیابی به خودکفایی است.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد