...    "    سال رونق تولید   "          ...


آرشیو خبری   


  آیین رونمایی از نظام نوین مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد برگزار شد  تاریخ: 22/12/1397
آیین رونمایی از نظام نوین مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در راستای توسعه و فراهم آوردن فضای پویا و انعطاف پذیر برای بخش خصوصی امروز؛ بیست و دوم اسفند برگزار شد.


 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آئین مذکور با حضور سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان،  اله کرملیراوی، رئیس هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد و جمعی از مسئولان سازمان و اعضای کانون برگزار شد.

بنابر این گزارش، در مراسم مذکور، دستورالعمل اجرایی آیین نامه نحوه تشکیل و اداره آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد کشور توسط رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور ابلاغ شد.

همچنین در مراسم مذکور از تمبر یادبود نظام نوین مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد نیز توسط معاون وزیر تعاون، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد.

بنا بر این گزارش، مدل توسعه کمی و کیفی و نظام نوین مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد با چشم انداز ظهور و توسعه شیوه نوین درصنعت آموزشگاه داری، متناسب با دگرگونی مدل های کسب و کار و با ساختاری انعطاف پذیر، نوگرا و رقابتی به عنوان راهبرد اساسی برای پیوند بین بازار کار و آموزش های فنی و حرفه ای از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و بخش خصوصی تدوین و تصویب شد.

این گزارش در خصوص ضرورت تدوین نظام نوین مدیریت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد می افزاید:

انطباق آموزش های ارائه شده به شاغلان با مهارت ها و تکنولوژی های مورد نیاز بازار کار و بازنگری و اصلاح روند موجود و نوع نگرش به توسعه کمی و کیفی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد از جمله ضرورت های تدوین این نظام بود.


 
  


   
نام كاربري
كلمه ورود
درخواست عضویت
کلمه ورود را فراموش کرده ام

Site Powered By NOUJAN.NET     کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران می باشد